Sanacija pročelja zgrade
Autor: Željko Kelava, 11. 11. 2011.

Sanacija pročelja školske zgrade dovršena je zamjenom dotrajalih drvenih stijena novom pvc stolarijom u sve 23 učionice.

Završetak je to opsežnijih radova u zadnjih nekoliko godina U tom su razdoblju sve učionice opremljene suvremenom informatičkom tehnologijom (prijenosnim računalom, projektorom i projekcijskim platnom), a jedna učionica i tzv. "pametnom pločom". Informatička učionica je opremljena s 15 novih računala, a u planu je i izgradnja internetske mreže u svim učionicama.

Bolji standard  svim učenicima i zaposlenicima škole donio je novi namještaj u blagovaonici, kao i novi aparati za pripremu i čuvanje hrane kojima je opremljena školska kuhinja. Ugodniji boravak u školskim prostorima omogućili su i obavljeni ličilački radovi u svim hodnicima i u većini učionica. Novim namještajem je opremljen ured školske pedagoške službe, dio knjižnice i svake godine barem jedna učionica, kakvu ćemo praksu nastojati održati i ubuduće. U predvorje škole postavili smo ozvučenje (školski razglas) i video-nadzorom pokrili dio zgrade. Izvršena je potpuna sanacija bazena. Radi podizanja standarda nastave nabavlja se sportska i sva druga oprema potrebna za kvalitetnije izvođenje nastavnog procesa.

Naravno, potrebno je učiniti još mnogo toga pa u skorije vrijeme planiramo obaviti sanaciju tri sanitarna bloka, unutrašnjosti dvorane, pripadajućih prostora TZK-a i ulaznih vrata učionica.

Rezultat obavljene sanacije pročelja škole možete pogledati u foto-galeriji.